Produkty
Agregaty prądotwórcze
Zagęszczaki /ubijaki
Pompy / motopompy
Obróbka betonu
Nagrzewnice / osuszacze
Myjki ciśnieniowe
Narzędzia brukarskie
Młoty wyburzeniowe
Piły / przecinarki
Silniki spalinowe
Ogród / kosiarki
Finansowanie

O nas

Witamy na stronie firmy P.P.H.U. WEBER!

 

Od wielu lat zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm branży budowlanej, ale również ogrodniczej i rolniczej w niezbędny sprzęt do pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo maszyny i urządzenia najlepszych marek, takich jak: Fogo, Weber, Wacker, Belle, Kipor, Kranzle, Enar i wielu innych.

 

Oferowane przez nas urządzenia są nowe, nigdy wcześniej nie użytkowane. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że posiadają niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia do obrotu na terytorium Polski oraz całej Unii Europejskiej. Co więcej, każde zakupione u nas urządzenie posiada stosowną gwarancję.

 

Naszym Klientom oferujemy:

- agregaty prądotwórcze różnego typu w tym agregaty prądotwórcze jednofazowe, agregaty prądotwórcze trójfazowe, agregaty prądotwórcze stacjonarne, spawalnicze, rolnicze oraz maszty oświetleniowe;

- pompy zatapialne, pompy do wody brudnej oraz motopompy do wody;

- zagęszczarki jednokierunkowe i zacieraczki rewersyjne;

- nagrzewnice elektryczne oraz nagrzewnice olejowe;

- zacieraczki do betonu i wibratory do betonu;

- odśnieżarki;

- myjki ciśnieniowe

i wiele innych urządzeń.

 

Dla naszych Klientów organizujemy promocje, których celem jest przybliżenie poszczególnych modeli znanych producentów. Chętnie organizujemy także indywidualne spotkania z Klientami w celu prezentacji wybranych urządzeń i ich możliwości.

 

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo oferowane przez nas produkty. Jeśli jednak interesujący Państwa model lub typ urządzenia nie jest dostępny, prosimy o kontakt telefoniczny 0 67 255-30-20 lub e-mailowy na adres weber@weber-agregaty.pl. Postaramy się przygotować dla Państwa korzystną ofertę.

 

Zapraszamy do współpracy!

2011 © PPHU Weber Magic by iHoshi